Kalendář akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Druháci a třeťáci ve vodní škole

Kategorie: Akce školy Zveřejněno: středa 21. březen 2018 15:07 Napsal Sklepník Jan

plavani18 Každé pondělí od ledna do března se proměnili naši žáci ve „vodní živočichy“. Navštěvovali plaveckou halu v Bílině za účelem zdokonalení se v plavání a nebát se vody. Po úvodním rozdělení do družstev naskákali „delfínci“ do bazénu a začali vylepšovat plavecké styly. Kapříci opatrně sestoupili do vody, začali se smiřovat s tím, že je jí hodně a že je mokrá.

Věřili byste tomu, že 19. března si delfínci a kapříci společně zazávodí? Úspěšně tím zakončili svůj letošní plavecký kurz. Zúročili všechny získané dovednosti, poměřili síly při závodech družstev, ale také prokázali, že dokáží respektovat možnosti svých spolužáků, umí povzbudit, pochválit i uznat porážku.