Kalendář akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Mladí chemici

Kategorie: Akce školy
Zveřejněno: úterý 23. červen 2020 10:04
Napsal Super User

chemie 1 V dubnu i květnu se opět z mladých chemiků stali badatelé. Zjistili jsme, co se stane s vajíčkem, když se  naloží do octa, jak funguje povrchové napětí vody, že nám záleží na životním prostředí a používáme ekologické výrobky. Objevili jsme, co je  E621, a zjistili, že se jedná o běžné potravinářské dochucovadlo. Vyrobili si vlastní domácí limonádu, nabyté vědomosti prověřili online testy na Kahoot a také jsme zvládali procvičit oblíbené prvky naší učitelky. 

Herbář

Kategorie: Akce školy
Zveřejněno: úterý 23. červen 2020 10:02
Napsal Super User

herbar 2 Při své procházce do přírody se porozhlédněte, co kde kvete, a zkuste si z nasbíraných rostlin vytvořit vlastní herbář. Není to nic těžkého a může to být i zábava. Přesvědčili se o tom i žáci 7. ročníků, kteří si vytvořili své první vlastní herbáře. Buď samostatně, nebo s pomocí rodičů. Cílem bylo navštívit přírodu, poznat různé druhy ekosystémů, učit se sbírat, určovat a lisovat rostliny. Některé práce byly velice zdařilé a my bychom se s Vámi chtěli o ně podělit.

Domácí práce dětí

Kategorie: Akce školy
Zveřejněno: úterý 23. červen 2020 9:57
Napsal Super User

domaci prace 2 Tak už se nám přibližuje konec školního roku. Po 3 měsících opět žáci zasedli do lavic. Pouze jen někteří. Ostatní doma nadále využívají práci s úkoly či online výuku. Nešlo jen o český jazyk, matematiku nebo anglický jazyk, ale i přírodní vědy- prvouku, přírodovědu a vlastivědu.

Číst dál: Domácí práce dětí

Sponzorský dar

Kategorie: Akce školy
Zveřejněno: úterý 23. červen 2020 9:59
Napsal Super User

samsung Takto spokojené děti máme u nás v družince, která je nově vybavena televizorem a zvukovým zařízením, které nám jako sponzorský dar věnovala společnost Samsung Electronics Czech and Slovak s. r. o. Tímto bychom chtěli ještě jednou poděkovat za spolupráci a vstřícnost.

Fyzika na vlastní kůži

Kategorie: Akce školy
Zveřejněno: úterý 23. červen 2020 9:57
Napsal Super User

fyzika 3 Během koronavirového volna se drtivá většina žáků sedmých ročníků zapojila do projektu plného pokusů, které si vyzkoušeli na vlastní kůži. Jednalo se o pokusy, které jim pomáhaly pochopit vlastnosti kapalin a plynů. Přes Pascalův a Archimédův zákon se žáci dostali až k atmosférickému tlaku, přetlaku a podtlaku.

Číst dál: Fyzika na vlastní kůži