Kalendář akcí

01
zář
1. září 2020
v 08:00


01
zář
1. září 2020
v 09:00


07
zář
7. září 2020
v 08:00


S pohádkou do první třídy

Kategorie: Aktuální informace Zveřejněno: úterý 23. červen 2020 10:09 Napsal Super User

skolaccia Každý rok se v naší škole těšíme na zápis do prvních tříd. Připravujeme pro děti zajímavý program se zábavnými úkoly. Je to pro nás jedinečná chvíle, kdy můžeme své budoucí žáčky alespoň trochu poznat. Letos jsme bohužel o tento zážitek přišli. Rozhodli jsme se proto, že našim prvňáčkům připravíme co nejkrásnější první den ve škole. Na co se tedy mohou 1. září těšit?

V 9.00 hod. vše zahájíme na školním dvoře. Odtud se děti společně s rodiči vydají do vyzdobené školy, kde na ně budou čekat různé pohádkové úkoly. Po jejich splnění dostanou dárek s potvrzením, že jsou opravdovými školáky a vrátí se opět na dvůr. Zde bude následovat slavnostní rozdělování do jednotlivých tříd. Pak už se s paní učitelkami půjdou podívat do své třídy a poprvé usednou do školních lavic. Dozví se, co všechno je čeká první týden ve škole, na co se mohou těšit. Skončíme v 11.00 hod. a doufáme, že si s dětmi tento výjimečný okamžik prodloužíte i v rodinném kruhu. Od 16.00 hod. se poté budou konat i první třídní schůzky, kde rodiče dostanou všechny potřebné informace.