Kalendář akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Roušky ve škole

Kategorie: Aktuální informace
Zveřejněno: čtvrtek 27. srpen 2020 15:02
Napsal Super User

LOGO PRUHLEDNE

Vážení rodiče, milí žáci,

od pátku 18. září 2020 stanovuje nové opatření ministerstva zdravotnictví povinnost pro žáky i pedagogy II. stupně školy nosit roušku také ve třídách při výuce. Výjimkou jsou hodiny tělesné výchovy a aktivity, při kterých není z principu možné roušky používat, např. při zpěvu v hodinách hudební výchovy. Prosíme tedy, aby děti měly s sebou ve škole ideálně 2 čisté roušky na den a sáček na jejich uložení. Pro žáky I. stupně školy se nic nemění a roušku musí používat jen ve společných prostorách školy.
 
Děkujeme za spolupráci.

 

 

Informace k novému školnímu roku

Kategorie: Aktuální informace
Zveřejněno: středa 26. srpen 2020 14:52
Napsal Super User

LOGO PRUHLEDNE Vážení rodiče,

vzhledem k pandemii nemoci covid-19 je škola nucena přijmout i ve školním roce 2020/2021 řadu opatření.

Během distanční výuky ve druhém pololetí nebylo možné probrat veškerý předepsaný vzdělávací obsah. Škola proto dle pokynů MŠMT připravila plán, podle kterého vybraná témata, která jsou nezbytná s ohledem na návaznost učiva, přesunula do nového školního roku.

Číst dál: Informace k novému školnímu roku

Rozhodnutí o přijetí

Kategorie: Aktuální informace
Zveřejněno: úterý 28. duben 2020 15:07
Napsal Super User

LOGO PRUHLEDNE Ředitel Základní školy Osek, okres Teplice Mgr. Luboš Čapek rozhodl o přijetí žáků k základnímu vzdělávání od 1. září 2020. Rozhodnutí najdete na úřední desce, nebo v odkazu zde. Prozatím bylo přijato 54 žáků, kteří se budou vzdělávat ve třech prvních třídách.

Školní časopis Čtyřlístek

Kategorie: Aktuální informace
Zveřejněno: neděle 21. červen 2020 10:03
Napsal Super User

casopis obr Zdravím, já jsem Osečák a budu vás provázet vaším školním časopisem ;) Jsem výtvorem žákyně 7.B, které bych chtěl na úvod poděkovat za svou existenci. Slibuji, že se budu snažit práci maskota dělat pečlivě, abyste se mnou byli všichni spokojení. Na prázdniny jsem si pro vás připravil nějaké čtení, tak klikněte na odkaz a jdeme na to...

Aktuální číslo časopisu Čtyřlístek ke stažení zde...

Hodnocení druhého pololetí

Kategorie: Aktuální informace
Zveřejněno: úterý 28. duben 2020 2:36
Napsal Super User

LOGO PRUHLEDNE Vážení rodiče, milí žáci,

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo dne 27. dubna 2020 vyhlášku, kterou stanoví způsob hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020.

Číst dál: Hodnocení druhého pololetí